Wspomnienia uwiecznione na zdjęciu

Tak zdjęcia to przepiękna pamiątka, nasze babcie mają ich niewiele. Małe, czarnobiałe obrazki, z niewyraźnie zarysowanymi postaciami.

Na przełomie ostatnich lat można było zaobserwować jak szybko fotografia wnętrz poznań się rozwija. To kolejny przykład dążenia do polepszenia jakości naszego życia.

Jeszcze nie tak dawno, jadąc na wakacje, komunie, czy wesele zabieraliśmy dość spore etui, a w nim duży ciężki aparat z doczepianą lampą błyskową. Dla bardziej zamożnych, takie uroczystości nie mogły się odbyć oczywiście bez kamery, która miała pokaźne rozmiary.

Oczywiście nie można było zapomnieć o zabraniu kasety, a do aparatu kliszy, no i oczywiście baterii. A dzisiaj wszystko zmieścimy w kieszeni, robienie zdjęć i kręcenie filmów, wykonujemy za pomocą małego, lekkiego urządzenia, który spełnia te dwie funkcje.

Jedna karta pamięci pomieści wszystkie wspomnienia, a naładowanie baterii wykonuje się za pomocą ładowarki. A na efekt naszej pracy nie trzeba również długo czekać, jak kiedyś, wystarczy włączyć funkcje oglądania i od razu mamy możliwość sprawdzenia jakości naszych fotografii.